• Rok szkolny 2018/2019

      • 23.03.2022 14:18
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1f 2d 3d
        1g 2e 3e
          2f 3f
            3g
      •  rok szkolny 2018 2019 1 20181211 1188308806 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka
        Przewodniczący Aleksandra Szymańska
        Stan klasy 29

         

         rok szkolny 2018 2019 2 20181211 1198357015 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Joanna Bogus
        Stan klasy 29

         

         rok szkolny 2018 2019 3 20181211 1346562830 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Andrzej Strzała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Julia Koj
        Stan klasy 28

         

         rok szkolny 2018 2019 4 20181211 1886416134 Klasa If
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka
        Przewodniczący Mikołaj Kita
        Stan klasy 29

         

         rok szkolny 2018 2019 5 20181211 1184989286 Klasa Ig
        Wychowawca: P. Anna Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    język polski, historia
        Przewodniczący Natalia Drezner
        Stan klasy

        26

         

         rok szkolny 2018 2019 6 20181211 1045834363 Klasa IIa
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, ang./inf.
        Przewodniczący Adrianna Zimoch
        Stan klasy 27

         


        rok szkolny 2018 2019 7 20181211 1152406039
        Klasa IIb
        Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Zuzanna Jędrzejczyk
        Stan klasy 30

         

        rok szkolny 2018 2019 8 20181211 1267531719 Klasa IIc
        Wychowawca: P. Barbara Pielucha
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Magdalena Drab
        Stan klasy 31

         

        rok szkolny 2018 2019 9 20181211 1019118408 Klasa IId
        Wychowawca: P. Aneta Pochrzęst
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym   biologia, chemia
        Przewodniczący Anna Podyma
        Stan klasy 23

         


        rok szkolny 2018 2019 10 20181211 1058411461
        Klasa IIe
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, geografia, ang.
        Przewodniczący Kamil Górny
        Stan klasy 27

         

        rok szkolny 2018 2019 11 20181211 1105299513 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Katarzyna Jagielska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, ang./inf.
        Przewodniczący Klaudia Kalemba
        Stan klasy 27

         

        rok szkolny 2018 2019 12 20181211 1752895557 Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, ang./inf.
        Przewodniczący Zuzanna Uzdrzychowska
        Stan klasy 31

         

        rok szkolny 2018 2019 13 20181211 1871681188 Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Natalia Księżarek
        Stan klasy 31

         


        rok szkolny 2018 2019 14 20181211 1819465964
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Edyta Bukowiecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Kinga Stępień
        Stan klasy 32

         

        rok szkolny 2018 2019 15 20181211 1809303192

        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Aleksandra Mateusiak
        Stan klasy 29

         


        rok szkolny 2018 2019 16 20181211 1207393475
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, ang., geografia/fizyka
        Przewodniczący Jędrzej Pietryszek
        Stan klasy 30

         


        rok szkolny 2018 2019 17 20181211 1024115925
        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, ang./inf.
        Przewodniczący Daria Szydło
        Stan klasy 30

         


        rok szkolny 2018 2019 18 20181211 2070120976
         
        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    język polski, historia, WOS/ang.
        Przewodniczący Michał Bartela
        Stan klasy 34
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie