• Rok szkolny 2005/2006

      • 23.03.2022 14:09
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g
        1h 2h 3h
      • klasa Ia Klasa Ia
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Mateusz Młodzieniak
        Stan klasy 36

         

        klasa Ib Klasa Ib
        Wychowawca: P. Anna Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Patryk Nicolau Ghekas
        Stan klasy 35

         

        klasa Ic Klasa Ic
        Wychowawca: P. Renata Teluk - Kwapisz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Kaja Jędrzejczyk
        Stan klasy 36

         

        klasa Id Klasa Id
        Wychowawca: P. Iwona Kiraga - Spychała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Biologia, Historia
        Przewodniczący Paulina Janik
        Stan klasy 35

         

        klasa Ie Klasa Ie
        Wychowawca: P. Barbara Fronczak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Język angielski, Informatyka
        Przewodniczący Martyna Marcinkowska
        Stan klasy 35

         

        klasa If Klasa If
        Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Informatyka, Język angielski
        Przewodniczący Mikołaj Mielczarek
        Stan klasy 36

         

        klasa Ig Klasa Ig
        Wychowawca: P. Jarosław Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Karolina Jędrzejczyk
        Stan klasy 30

         

        klasa Ih Klasa Ih
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Języka polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski
        Przewodniczący Agata Gagatek
        Stan klasy 32

         

        klasa IIa Klasa IIa
        Wychowawca: P. Paweł Podyma
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Marta Panek
        Stan klasy 36

         

        klasa IIb Klasa IIb
        Wychowawca: P. Krystyna Banaś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Ewa Serwiak
        Stan klasy 34

         

        klasa IIc Klasa IIc
        Wychowawca: P. Aleksandra Czyż - Kędzierska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Agata Rutyna
        Stan klasy 34

         

        klasa IId Klasa IId
        Wychowawca: P. Agnieszka Korzańska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Historia, Biologia
        Przewodniczący Karolina Kowalik
        Stan klasy 33

         

        klasa IIe Klasa IIe
        Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Informatyka, Język angielski
        Przewodniczący Karolina Łasicka
        Stan klasy 33

         

        klasa IIf Klasa IIf
        Wychowawca: P. Tomasz Golański
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Informatyka, Język angielski
        Przewodniczący Jarosław Dulas
        Stan klasy 33

         

        klasa IIg Klasa IIg
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Patrycja Grajoszek
        Stan klasy 35

         

        klasa IIh Klasa IIh
        Wychowawca: P. Renata Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Wiedza o kulturze
        Przewodniczący Anna Wasiak
        Stan klasy 31

         

        klasa IIIa Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Damian Domagała
        Stan klasy 36

         

        klasa IIIb Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Sylwia Kostrzyca
        Stan klasy 34

         

        klasa IIIc Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Elżbieta Adamkiewicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Jacek Parzybut
        Stan klasy 36

         

        klasa IIId Klasa IIId
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Historia
        Przewodniczący Katarzyna Wieczorkiewicz
        Stan klasy 35

         

        klasa IIIe Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język angielski, Język niemiecki
        Przewodniczący Sylwia Sułkowska
        Stan klasy 33

         

        klasa IIIf Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Ilona Nosal - Nowikow
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Informatyka, Język angielski
        Przewodniczący Anna Perliceusz
        Stan klasy 37

         

        klasa IIIg Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Dorota Głąb
        Stan klasy 33

         

        klasa IIIh Klasa IIIh
        Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Wiedza o kulturze
        Przewodniczący Hanna Kamieniecka
        Stan klasy 36
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie