• Rok szkolny 2014/2015

      • 23.03.2022 14:15
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g

         

      •  klasa 1 20141117 1150466293 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Kacper Belka
        Stan klasy 31

         

         klasa 2 20141117 1599603414 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Anna Kędzia
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Miłosz Lipieta
        Stan klasy 31

         

         klasa 3 20141117 1431054891 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Krystyna Banaś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Igor Kowański
        Stan klasy 30

         

         klasa 4 20141117 1510225837 Klasa Id
        Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Miłosz Cywiński
        Stan klasy 29

         

         klasa 5 20141117 1520084986 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Patrycja Owczarek
        Stan klasy 29

         

         klasa 6 20141117 1881778678 Klasa If
        Wychowawca: P. Tomasz Golański
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Karina Beksa
        Stan klasy 32

         


        klasa 7 20141117 1264198970
        Klasa Ig
        Wychowawca: P. Anna Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Karolina Bogus
        Stan klasy 24

         


        klasa 8 20141117 1498463822
        Klasa IIa
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka, Informatyka/Jęz.angielski
        Przewodniczący Karolina Gałczyńska
        Stan klasy 32

         

        klasa 9 20141117 2040353431 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Agata Martyn
        Stan klasy 33

         

        klasa 10 20141117 1149067711 Klasa IIc
        Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka
        Przewodniczący Klaudia Krej
        Stan klasy 31

         


        klasa 11 20141117 1440720820
        Klasa IId
        Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Mateusz Tkacz
        Stan klasy 32

         

        klasa 12 20141117 1795414574 Klasa IIe
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia/Fizyka
        Przewodniczący Marta Włodarczyk
        Stan klasy 32

         

        klasa 13 20141117 1082579103 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Agnieszka Wolniaczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka/Jęz. angielski
        Przewodniczący Natalia Ciosek
        Stan klasy 34

         

        klasa 14 20141117 1912833595 Klasa IIg
        Wychowawca: P. Aleksandra Czyż-Kędzierska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    WOS, Historia
        Przewodniczący Tomasz Grzelczyk
        Stan klasy 29

         


        klasa 15 20141117 2028756209
        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka, Informatyka
        Przewodniczący Radosław Majchrzak
        Stan klasy 35

         

        klasa 16 20141117 1966878503

        Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Natalia Szkudlarek
        Stan klasy 29

         


        klasa 17 20141117 1257922520
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Magdalena Kiedos
        Stan klasy 27

         


        klasa 18 20141117 1228321980
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Dominika Amanowicz
        Stan klasy 26

         


        klasa 19 20141117 1103721752
         
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Weronika Świdnicka
        Stan klasy 25

         



        klasa 20 20141117 1226426835
        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Mirosław Szymul
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka, Informatyka
        Przewodniczący Aleksandra Męcała / Adrian Szczęsny
        Stan klasy 34

         


        klasa 21 20141117 1753270880
         
        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, WOS, Historia
        Przewodniczący Adam Łakomy
        Stan klasy 30
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie