• Rok szkolny 2015/2016

      • 23.03.2022 14:16
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g
      •  klasa 1 20151029 1737764560 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Maciej Kuźbiński
        Stan klasy 32

         

         klasa 2 20151029 1343604132 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Kamila Białas
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Angelika Betka
        Stan klasy 31

         

         klasa 3 20151029 2061576504 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Aleksandra Marcinkowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Natalia Nowak
        Stan klasy 29

         

         klasa 4 20151029 1036405389 Klasa Id
        Wychowawca: P. Andrzej Strzała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Tadeusz Jakubczyk
        Stan klasy 29

         

         klasa 5 20151029 1863084607 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Marta Dudek
        Stan klasy 31

         

         klasa 6 20151029 1791668696 Klasa If
        Wychowawca: P. Sylwia Urbanek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Katarzyna Szrymska
        Stan klasy 32

         


        klasa 7 20151029 1135062413
        Klasa Ig
        Wychowawca: P. Jarosław Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący  Michalina Kuśmierek
        Stan klasy  30

         


        klasa 8 20151029 1357879536
        Klasa IIa
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka 
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka,j.angielski
        Przewodniczący Paulina Załęcka
        Stan klasy 31

         

        klasa 9 20151029 1719767506 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Anna Kędzia
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Miłosz Lipieta
        Stan klasy 30

         

        klasa 10 20151029 1071152664 Klasa IIc
        Wychowawca: P. Krystyna Banaś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, 
        Przewodniczący Maria Szymańska
        Stan klasy 30

         


        klasa 11 20151029 1554612774
        Klasa IId
        Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Patrycja Kozik
        Stan klasy 27

         

        klasa 12 20151029 1619827539 Klasa IIe
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia/Fizyka, j. angielski
        Przewodniczący Katarzyna Filipiak
        Stan klasy 34

         

        klasa 13 20151029 1909621541 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Tomasz Golański
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka,Jęz. angielski
        Przewodniczący Marta Smugowska
        Stan klasy 31

         

        klasa 14 20151029 1632832989 Klasa IIg
        Wychowawca: P. Anna Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    J. polski, historia/geografia, WOS
        Przewodniczący Natalia Panek
        Stan klasy 22

         


        klasa 15 20151029 1070748605
        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka, Informatyka/j. angielski
        Przewodniczący Wiktor Kiejnich
        Stan klasy 32

         

        klasa 16 20151029 1153583292

        Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Aleksandra Antosik-Karasek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Agata Martyn
        Stan klasy 33

         


        klasa 17 20151029 1254655552
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Klaudia Krej
        Stan klasy 31

         


        klasa 18 20151029 2062784213
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Karolina Szala
        Stan klasy 31

         


        klasa 19 20151029 1464858934
         
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia/Fizyka
        Przewodniczący Marta Włodarczyk
        Stan klasy 32

         



        klasa 20 20151029 1006902029
        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka, Informatyka/j. angielski
        Przewodniczący Natalia Ciosek
        Stan klasy 34

         


        klasa 21 20151029 1553630729
         
        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Aleksandra Czyż-Kędzierska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     Język polski, WOS, historia/geografia
        Przewodniczący Tomasz Grzelczyk
        Stan klasy 30
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie