• Rok szkolny 2016/2017

      • 23.03.2022 14:17
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g
      •  klasa 1 20161122 1225246241 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka
        Przewodniczący Franciszek Żuchowski
        Stan klasy 32

         

         klasa 2 20161122 1315526411 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Marta Gajewska
        Stan klasy 31

         

         klasa 3 20161122 1059198988 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Edyta Bukowiecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Jakub Małecki
        Stan klasy 32

         

         klasa 4 20161122 1644969405 Klasa Id
        Wychowawca: P. Renata Teluk - Kwapisz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Julia Wypych
        Stan klasy 31

         

         klasa 5 20161122 1734416196 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka
        Przewodniczący Krzysztof Kołodziej
        Stan klasy 30

         

         klasa 6 20161122 1442743745 Klasa If
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka
        Przewodniczący Daria Szydło
        Stan klasy 31

         


        klasa 7 20161122 1562540872
        Klasa Ig
        Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    język polski
        Przewodniczący  Julia Tomczak
        Stan klasy  30

         


        klasa 8 20161122 1575220198
        Klasa IIa
        Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, j.angielski/informatyka
        Przewodniczący Artur Smolnik
        Stan klasy 31

         

        klasa 9 20161122 1371638070 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Kamila Białas
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Angelika Betka
        Stan klasy 32

         

        klasa 10 20161122 1619333338 Klasa IIc
        Wychowawca: P. Aleksandra Marcinkowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Izabela Cieśla
        Stan klasy 28

         


        klasa 11 20161122 1137275743
        Klasa IId
        Wychowawca: P. Andrzej Strzała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Karolina Pyrka
        Stan klasy 29

         

        klasa 12 20161122 1268238004 Klasa IIe
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, geografia/fizyka, język angielski
        Przewodniczący Marta Dudek
        Stan klasy 33

         

        klasa 13 20161122 1706345598 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Sylwia Urbanek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, język angielski/informatyka
        Przewodniczący Katarzyna Szrymska
        Stan klasy 32

         

        klasa 14 20161122 1342857458 Klasa IIg
        Wychowawca: P. Jarosław Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    język polski, historia, WOS/język angielski
        Przewodniczący Michalina Kuśmierek
        Stan klasy 25

         


        klasa 15 20161122 1412643881
        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, język angielski
        Przewodniczący Paulina Załęcka
        Stan klasy 31

         

        klasa 16 20161122 1159082410

        Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Anna Kędzia
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Miłosz Lipieta
        Stan klasy 29

         


        klasa 17 20161122 1732088474
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Krystyna Banaś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Kinga Jochymska
        Stan klasy 29

         


        klasa 18 20161122 1284784241
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Klaudia Grajek
        Stan klasy 27

         


        klasa 19 20161122 1016670667
         
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, geografia/fizyka
        Przewodniczący Katarzyna Filipiak
        Stan klasy 33

         



        klasa 20 20161122 1042731654
        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Tomasz Golański
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, język angielski
        Przewodniczący Bartłomiej Ciach
        Stan klasy 31

         


        klasa 21 20161122 2098398067
         
        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Anna Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    język polski, historia/geografia, WOS
        Przewodniczący Natalia Panek
        Stan klasy 25
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie