• Rok szkolny 2017/2018

      • 23.03.2022 14:17
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
          2g 3g
      •  rok szkolny 2017 2018 1 20171123 1681883798 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka
        Przewodniczący Adrianna Zimoch
        Stan klasy 28

         

         rok szkolny 2017 2018 2 20171123 1468740076 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Zuzanna Jędrzejczyk
        Stan klasy 31

         

         rok szkolny 2017 2018 3 20171123 1960830904 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Iwona Kiraga - Spychała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Magdalena Drab
        Stan klasy 31

         

         rok szkolny 2017 2018 4 20171123 1594017399 Klasa Id
        Wychowawca: P. Aneta Pochrzęst
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Oliwia Nikodem
        Stan klasy 25

         

         rok szkolny 2017 2018 5 20171123 1984378894 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka
        Przewodniczący Malwina Borgul
        Stan klasy 27

         

         rok szkolny 2017 2018 6 20171123 1726308018 Klasa If
        Wychowawca: P. Katarzyna Jagielska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka
        Przewodniczący Krzysztof Pawlak
        Stan klasy 28

         


        rok szkolny 2017 2018 7 20171123 1954154787
        Klasa IIa
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, j.angielski/informatyka
        Przewodniczący Zuzanna Uzdrzychowska
        Stan klasy 32

         

        rok szkolny 2017 2018 8 20171123 1058748306 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Marta Gajewska
        Stan klasy 32

         

        rok szkolny 2017 2018 9 20171123 1202538814 Klasa IIc
        Wychowawca: P. Edyta Bukowiecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Jakub Małecki
        Stan klasy 32

         


        rok szkolny 2017 2018 10 20171123 1143877180
        Klasa IId
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Julia Wypych
        Stan klasy 31

         

        rok szkolny 2017 2018 11 20171123 1126948335 Klasa IIe
        Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, geografia/fizyka, język angielski
        Przewodniczący Jan Bednarek
        Stan klasy 28

         

        rok szkolny 2017 2018 12 20171123 1487856038 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, język angielski/informatyka
        Przewodniczący Daria Szydło
        Stan klasy 31

         

        rok szkolny 2017 2018 13 20171123 2085274813 Klasa IIg
        Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    język polski, historia, WOS/język angielski
        Przewodniczący  
        Stan klasy 32

         


        rok szkolny 2017 2018 14 20171123 1708067646
        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, język angielski/informatyka
        Przewodniczący Marta Dytman
        Stan klasy 32

         

        rok szkolny 2017 2018 15 20171123 1622211490

        Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Kamila Sztandera
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Adam Lipka
        Stan klasy 32

         


        rok szkolny 2017 2018 16 20171123 1170687781
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Aleksandra Marcinkowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Izabela Cieśla
        Stan klasy 26

         


        rok szkolny 2017 2018 17 20171123 1165216883
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Andrzej Strzała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    biologia, chemia
        Przewodniczący Karolina Pyrka
        Stan klasy 29

         


        rok szkolny 2017 2018 18 20171123 1916698922
         
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, geografia/fizyka, język angielski
        Przewodniczący Marta Dudek
        Stan klasy 32

         



        rok szkolny 2017 2018 19 20171123 1207107527
        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Sylwia Urbanek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    matematyka, fizyka, język angielski/informatyka
        Przewodniczący Weronika Kędzia
        Stan klasy 34

         


        rok szkolny 2017 2018 20 20171123 1794368777
         
        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Kamila Brzezowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    język polski, historia, WOS/język angielski
        Przewodniczący Michalina Kuśmierek
        Stan klasy 27
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie