• Rok szkolny 2007/2008

      • 23.03.2022 14:11
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g
        1h 2h 3h
      • klasa 1 20141013 1254385600 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Ilona Nosal-Novikow
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Magdalena Pawlak
        Stan klasy 33

         

        klasa 2 20141013 1769604666 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Paulina Madziara
        Stan klasy 33

         

        klasa 3 20141013 1313825771 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Krystyna Banaś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Karolina Jasińska
        Stan klasy 33

         

        klasa 4 20141013 1005500287 Klasa Id
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia, Informatyka
        Przewodniczący Marcin Kowalczyk
        Stan klasy 33

         

        klasa 5 20141013 1316513812 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Aneta Smugowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, Matematyka, Informatyka
        Przewodniczący Dominika Kowalczyk
        Stan klasy 30

         

        klasa 6 20141013 1605356344 Klasa If
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Agnieszka Sztajer
        Stan klasy 33

         

        klasa 7 20141013 1911208395 Klasa Ig
        Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Joanna Śpiewak
        Stan klasy 33

         

        klasa 8 20141013 1587650583 Klasa Ih
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Języka polski, Historia, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Katarzyna Czerniak
        Stan klasy 33

          

         klasa 9 20141013 1332354896 Klasa IIa
        Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Paweł Kruk
        Stan klasy 35

         

         klasa 10 20141013 1339220301 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Grzegorz Wojewoda
        Stan klasy 36

         


        klasa 11 20141013 1018180153
        Klasa IIc
        Wychowawca: P. Elżbieta Adamkiewicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Kamila Białas
        Stan klasy 36

         

        klasa 12 20141013 1516339381 Klasa IId
        Wychowawca: P. Agnieszka Wolniaczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Biologia, Historia
        Przewodniczący Kamila Krej
        Stan klasy 32

         


        klasa 13 20141013 1183766574
        Klasa IIe
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Język angielski, Informatyka
        Przewodniczący Ewelina Antoniak
        Stan klasy 36

         

        klasa 14 20141013 1582027873 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Mateusz Fraszek
        Stan klasy 36

         

        klasa 15 20141013 1470970408
        Klasa IIg
        Wychowawca: P. Mariola Jureńczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Wiedza o społeczeństwie, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Edyta Gibas
        Stan klasy 36

         

        klasa 16 20141013 1821950616
         
        Klasa IIh
        Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     Języka polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski
        Przewodniczący Piotr Mikulski
        Stan klasy 36

         

        klasa 17 20141013 1157932864
        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Bartosz Nowak
        Stan klasy 36

         


        klasa 18 20141013 1829831374
        Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Anna Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Karolina Czarna
        Stan klasy 35

         

        klasa 19 20141013 1202787795 Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Renata Teluk - Kwapisz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Kaja Jedrzejczyk
        Stan klasy 37

         

        klasa 20 20141013 2069409906
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Iwona Kiraga - Spychała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Biologia, Historia
        Przewodniczący Paulina Janik
        Stan klasy 36

         


        klasa 21 20141013 2077679175
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Barbara Fronczak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Język angielski, Informatyka
        Przewodniczący Martyna Marcinkowska
        Stan klasy 36

         


        klasa 22 20141013 2006204058
        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Informatyka, Angielski
        Przewodniczący Michał Kalemba
        Stan klasy 35

         

        klasa 23 20141013 1171332781
         
        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Jarosław Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Paulina Mielczarek
        Stan klasy 29

         


        klasa 24 20141013 1002455736
        Klasa IIIh
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Języka polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski
        Przewodniczący Marta Adamska
        Stan klasy 31
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie