• Rok szkolny 2008/2009

      • 23.03.2022 14:12
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g
        1h 2h 3h
        1i    
      • klasa 1 20141013 1246643944 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Tomasz Golański
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Łukasz Chrabański
        Stan klasy 32

         

         

        klasa 2 20141013 1580880538 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia i Fizyka 
        Przewodniczący Błażej Sochacki
        Stan klasy 32

         

         

        klasa 3 20141013 1609104543 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia i Fizyka
        Przewodniczący Monika Misztela
        Stan klasy 30

         

         

        klasa 4 20141013 1159213981 Klasa Id
        Wychowawca: P. Aleksandra Czyż - Kędzierska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia, Informatyka
        Przewodniczący Szymon Białas
        Stan klasy 33

         

         

        klasa 5 20141013 1356160516 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Anna Kędzia
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Biologia, Chemia
        Przewodniczący Bartosz Pietrzak
        Stan klasy 30

         

         

        klasa 6 20141013 1938589533 Klasa If
        Wychowawca: P. Paweł Podyma
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka, Informatyka
        Przewodniczący Milena Michnik
        Stan klasy 30

         

        klasa 7 20141013 1889934077 Klasa Ig
        Wychowawca: P. Renata Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Michał Majchrzak
        Stan klasy 33

         

        klasa 8 20141013 1583106527 Klasa Ih
        Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Język angielski
        Przewodniczący Karolina Bąk
        Stan klasy 33

         

        klasa 9 20141013 1751627970 Klasa Ii
        Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka, Informatyka
        Przewodniczący Aleksandra Stasiak
        Stan klasy 30

         

        klasa 10 20141013 1279217031 Klasa IIa
        Wychowawca: P. Ilona Nosal-Novikow
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Magdalena Pawlak
        Stan klasy 32

         

        klasa 11 20141013 1212415340 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Paulina Madziara
        Stan klasy 36

         



        Klasa IIc
        Wychowawca: P. Krystyna Banaś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Piotr Białas
        Stan klasy 32

         

        Klasa IId
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia, Informatyka
        Przewodniczący Karol Strzała
        Stan klasy 33

         



        Klasa IIe
        Wychowawca: P. Aneta Smugowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, Matematyka, Informatyka
        Przewodniczący Dominika Kowalczyk
        Stan klasy 33

         

        Klasa IIf
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Agnieszka Sztajer
        Stan klasy 33

         


        Klasa IIg
        Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Joanna Śpiewak
        Stan klasy 33

         

        Klasa IIh
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Języka polski, Historia, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Patrycja Zych
        Stan klasy 33

         


        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Paweł Kruk
        Stan klasy 35

         


        klasa 19 20150121 1780193701
        Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Grzegorz Wojewoda
        Stan klasy 36

         

        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Elżbieta Adamkiewicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Kamila Białas
        Stan klasy 36

         


        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Agnieszka Wolniaczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Biologia, Historia
        Przewodniczący Kamila Krej
        Stan klasy 32

         


         
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Język angielski, Informatyka
        Przewodniczący Ewelina Antoniak
        Stan klasy 36

         


        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Mateusz Fraszek
        Stan klasy 36

         

        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Mariola Jureńczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Wiedza o społeczeństwie, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Edyta Gibas
        Stan klasy 36

         


        Klasa IIIh
        Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     Języka polski, Język Niemiecki/Angielski, Wiedza o społeczeństwie, Historia
        Przewodniczący Dajana Janicka i Aleksandra Włodarczyk
        Stan klasy 36
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie