• Rok szkolny 2009/2010

      • 23.03.2022 14:12
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g
        1h 2h 3h
        1i 2i  
      • Klasa Ia
        Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Joanna Wawrzyniak
        Stan klasy 33

         

        Klasa Ib
        Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia i Fizyka 
        Przewodniczący Karolina Ciężka
        Stan klasy 33

         

        Klasa Ic
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Melisa Chałupka
        Stan klasy 33

         

        Klasa Id
        Wychowawca: P. Anna Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Aleksandra Panek
        Stan klasy 31

         

        Klasa Ie
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Jakub Nowakowski
        Stan klasy 33

         

        Klasa If
        Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka
        Przewodniczący Magdalena Jerzyńska
        Stan klasy 33

         

        Klasa Ig
        Wychowawca: P. Jarosław Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Wiktor Warych
        Stan klasy 29

         

        Klasa Ih
        Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    J. polski, Historia, J. angielski
        Przewodniczący Karolina Sobocińska
        Stan klasy 31

         

        Klasa Ii
        Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    J. polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Kinga Gmyrek
        Stan klasy 32

         

        Klasa IIa
        Wychowawca: P. Ilona Nosal-Novikow
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Konrad Cop
        Stan klasy 32

         

        Klasa IIb
        Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia i Fizyka
        Przewodniczący Ewa Wydmuch
        Stan klasy 32

         

        Klasa IIc
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia i Fizyka
        Przewodniczący Monika Misztela
        Stan klasy 30

         


        Klasa IId
        Wychowawca: P. Aleksandra Czyż - Kędzierska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia, Informatyka
        Przewodniczący Szymon Białas
        Stan klasy 33

         

        Klasa IIe
        Wychowawca: P. Anna Kędzia
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Biologia, Chemia
        Przewodniczący Bartosz Pietrzak
        Stan klasy 28

         

        Klasa IIf
        Wychowawca: P. Paweł Podyma
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka, Informatyka
        Przewodniczący Ewelina Gęśla
        Stan klasy 29

         

        Klasa IIg
        Wychowawca: P. Renata Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Michał Majchrzak
        Stan klasy 32

         


        Klasa IIh
        Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Język angielski
        Przewodniczący Urszula Bąk
        Stan klasy 33

         

        Klasa IIi
        Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka, Informatyka
        Przewodniczący Karol Puławski
        Stan klasy 30

         



        klasa 19 20141013 1249197785
        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Ilona Nosal-Novikow
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Magdalena Pawlak
        Stan klasy 33

         


        klasa 20 20141013 1566594626
        Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Paulina Madziara
        Stan klasy 32

         


        klasa 21 20141013 1703004177
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Krystyna Banaś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Piotr Białas
        Stan klasy 34

         


        klasa 22 20141013 1559452610
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia, Informatyka
        Przewodniczący Karol Strzała
        Stan klasy 32

         


        klasa 23 20141013 1884021841
         
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Aneta Smugowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, Matematyka, Informatyka
        Przewodniczący Maciej Torchała
        Stan klasy 32

         


        klasa 24 20141013 1250141633
        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Agnieszka Sztajer
        Stan klasy 33

         


        klasa 25 20141013 1174572892
         
        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język polski, Historia, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Joanna Śpiewak
        Stan klasy 33

         



        klasa 26 20141013 2011607491
        Klasa IIIh
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Języka polski, Historia, Język angielski/niemiecki
        Przewodniczący Patrycja Zych
        Stan klasy 33
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie