• Rok szkolny 2010/2011

      • 23.03.2022 14:13
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g
        1h 2h 3h
          2i 3i
      •  klasa 1 20141013 1137042980 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Ewa Mostowa
        Stan klasy 31

         

         klasa 2 20141013 1015806702 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Milena Dworak
        Stan klasy 32

         

         klasa 3 20141013 2078771262 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Jarosław Lach
        Stan klasy 32

         

         klasa 4 20141013 1948033683 Klasa Id
        Wychowawca: P. Wanda Ociepa
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Tomasz Raszewski
        Stan klasy  30

         

         klasa 5 20141013 1861213311 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Aleksandra Pinkosz
        Stan klasy  31

         

         klasa 6 20141013 1925286481 Klasa If
        Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Aleksander Synowiec
        Stan klasy  32

         


        klasa 7 20141013 1720885566
        Klasa Ig
        Wychowawca: P. Andrzej Strzała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS
        Przewodniczący Katarzyna Gracz
        Stan klasy  30

         

         klasa 8 20141013 1261806744 Klasa Ih
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS
        Przewodniczący Michalina Krysztofińska
        Stan klasy 31

         

        klasa 9 20141013 1336270232 Klasa IIa
        Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Joanna Wawrzyniak
        Stan klasy 34

         

         klasa 10 20141013 1149347435 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Karolina Ciężka
        Stan klasy 32

         

        klasa 11 20141013 1880011460 Klasa IIc
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Melisa Chałupka
        Stan klasy 33

         


        klasa 12 20141013 1705107001
        Klasa IId
        Wychowawca: P. Anna Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Aleksandra Panek
        Stan klasy 32

         

        klasa 13 20141013 1362396333 Klasa IIe
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Jakub Nowakowski
        Stan klasy 31

         

        klasa 14 20141013 2045308476 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i Informatyka
        Przewodniczący Magdalena Jerzyńska
        Stan klasy 33

         

        klasa 15 20141013 1407175640 Klasa IIg
        Wychowawca: P. Jarosław Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    J. polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Wiktor Warych
        Stan klasy 31

         

         klasa 16 20141013 1727174058 Klasa IIh
        Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS, J. angielski
        Przewodniczący Karolina Sobocińska
        Stan klasy 30

         

         klasa 17 20141013 1433933469 Klasa IIi
        Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    J. polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Izabela Guderska
        Stan klasy 31

         

        klasa 18 20141013 2037599048 Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Tomasz Golański
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Konrad Cop
        Stan klasy 32

         

         klasa 19 20141013 1003116215 Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Kamil Pichlak
        Stan klasy 31

         

        klasa 20 20141013 1111247840
         
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Monika Misztela
        Stan klasy 30

         


         
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Aleksandra Czyż-Kędzierska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia, Informatyka
        Przewodniczący Szymon Białas
        Stan klasy 32

         

        klasa 21 20141013 1853308789
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Anna Kędzia
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Biologia, Chemia
        Przewodniczący Paulina Nowak
        Stan klasy 26

         

         klasa 22 20141013 1712093417 Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Paweł Podyma
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Ewelina Gęśla
        Stan klasy 29

         

         klasa 23 20141013 1531149603 Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Renata Zadworna-Pyś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    J. polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Michał Majchrzak
        Stan klasy 32

         

         klasa 24 20141013 1237455033 Klasa IIIh
        Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    J. polski, Historia, J. angielski
        Przewodniczący Aleksandra Kochalska
        Stan klasy 32

         

         klasa 25 20141013 1481905264 Klasa IIIi
        Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Mateusz Grabarz
        Stan klasy 28
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie