• Rok szkolny 2011/2012

      • 23.03.2022 14:14
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g
          2h 3h
             3i
      •  klasa 1 20141013 1046294455 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Paweł Podyma
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Marta Owczarek
        Stan klasy 32

         

         klasa 2 20141013 1878870974 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Mariola Jureńczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Magdalena Karasek
        Stan klasy 32

         

         klasa 3 20141013 1981488062 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Sylwia Urbanek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Anna Żuberek
        Stan klasy 32

         

         klasa 4 20141013 1795386426 Klasa Id
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Tomasz Kruk
        Stan klasy 31

         

         klasa 5 20141013 1627852324 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Mariusz Wróbel
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Bartłomiej Mucha
        Stan klasy 31

         

         klasa 6 20141013 2086414024 Klasa If
        Wychowawca: P. Aleksandra Marcinkowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język Polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Katarzyna Łuźniak
        Stan klasy 28

         

        klasa 7 20141013 1433339896 Klasa Ig
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS
        Przewodniczący Ewa Kanoniak
        Stan klasy 31

         

        klasa 8 20141013 1316561367 Klasa IIa
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Ewa Mostowa
        Stan klasy 32

         

        klasa 9 20141013 1767014741 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Michał Nowakowski
        Stan klasy 33

         

        klasa 10 20141013 1820784450 Klasa IIc
        Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Jagoda Bieda
        Stan klasy 29

         

        klasa 11 20141013 1157097366
        Klasa IId
        Wychowawca: P. Barbara Fronczak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Klaudia Wicher
        Stan klasy 31

         

        klasa 12 20141013 1979368460 Klasa IIe
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Monika Golas
        Stan klasy 31

         

        klasa 13 20141013 1051159996 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Aleksander Synowiec
        Stan klasy 33

         

        klasa 14 20141013 1798304016 Klasa IIg
        Wychowawca: P. Andrzej Strzała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS
        Przewodniczący Katarzyna Gracz
        Stan klasy 32

         


        klasa 15 20141013 1323040284
        Klasa IIh
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS
        Przewodniczący Przemysław Smorawski
        Stan klasy 28

         


        klasa 16 20141013 1636380258
        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Aleksandra Śpich
        Stan klasy 34

         

        klasa 17 20141013 1379158757

        Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Karolina Ciężka
        Stan klasy 32

         


        klasa 18 20141013 2063199362
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Melisa Chałupka
        Stan klasy 33

         


        klasa 19 20141013 1246994508
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Anna Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Aleksandra Panek
        Stan klasy 32

         


        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Jakub Nowakowski
        Stan klasy 31

         


        klasa 20 20141013 1219108407
        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Magdalena Jerzyńska
        Stan klasy 32

         


        klasa 21 20141013 1581750876
         
        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Jarosław Mazur
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    J. polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Wiktor Warych
        Stan klasy 30

         



        klasa 22 20141013 1296317576
        Klasa IIIh
        Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS, J. angielski
        Przewodniczący Karolina Sobocińska
        Stan klasy 29

         

         klasa 23 20141013 1180034226 Klasa IIIi
        Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    J. polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Anna Krawczyk
        Stan klasy 31
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie