• Rok szkolny 2012/2013

      • 23.03.2022 14:14
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g
            3h
      •  klasa 1 20141013 1807671399 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Radosław Majchrzak
        Stan klasy 31

         

         klasa 2 20141013 2027938896 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Natalia Szkudlarek
        Stan klasy 30

         

         klasa 3 20141013 1957029461 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Magdalena Kiedos
        Stan klasy 29

         

         klasa 4 20141013 1985578512 Klasa Id
        Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Dominika Amanowicz
        Stan klasy 28

         

         klasa 5 20141013 1806317425 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Weronika Świdnicka
        Stan klasy 33

         

         klasa 6 20141013 1619994307 Klasa If
        Wychowawca: P. Mirosław Szymul
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Aleksandra Męcała, Adrian Szczęsny
        Stan klasy 33

         

        klasa 7 20141013 1217256067 Klasa Ig
        Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Polski, Historia
        Przewodniczący Adam Łakomy
        Stan klasy 28

         

        klasa 8 20141013 1280265005 Klasa IIa
        Wychowawca: P. Paweł Podyma
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Marta Owczarek
        Stan klasy 34

         

        klasa 9 20141013 1631052287 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Mariola Jureńczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Magdalena Karasek
        Stan klasy 33

         

        klasa 10 20141013 1434436640 Klasa IIc
        Wychowawca: P. Sylwia Urbanek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Angelika Podyma
        Stan klasy 34

         


        klasa 11 20141013 1902683703
        Klasa IId
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Tomasz Kruk
        Stan klasy 31

         

        klasa 12 20141013 1387493577 Klasa IIe
        Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Bartek Mucha
        Stan klasy 29

         

        klasa 13 20141013 1716656268 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Aleksandra Marcinkowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język Polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Klaudia Olszacka
        Stan klasy 27

         

        klasa 14 20141013 1483501923 Klasa IIg
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS
        Przewodniczący Radosław Jajczak
        Stan klasy 24

         



        klasa 3a
        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Zenona Stojecka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Ewa Mostowa
        Stan klasy 32

         

        klasa 15 20141013 1262653571 Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Michał Nowakowski
        Stan klasy 33

         


        klasa 3c
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Jagoda Bieda
        Stan klasy 30

         

        klasa 16 20141013 1964886610
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Barbara Fronczak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Klaudia Wicher
        Stan klasy 32

         



        klasa 17 20141013 2074949135
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Monika Golas
        Stan klasy 31

         



        klasa 18 20141013 1347705347
        Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Aleksander Synowiec
        Stan klasy 31

         



         
        Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Andrzej Strzała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS
        Przewodniczący Katarzyna Gracz
        Stan klasy 30

         


        klasa 19 20141013 1511948277
        Klasa IIIh
        Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS
        Przewodniczący Przemysław Smorawski
        Stan klasy 30
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie