• Rok szkolny 2013/2014

      • 23.03.2022 14:14
      • Klasy I Klasy II Klasy III
        1a 2a 3a
        1b 2b 3b
        1c 2c 3c
        1d 2d 3d
        1e 2e 3e
        1f 2f 3f
        1g 2g 3g

         

      •  klasa 1 20141013 1437478814 Klasa Ia
        Wychowawca: P. Białasiak Tomasz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Karolina Gauczyńska
        Stan klasy  32

         

         klasa 2 20141013 1344547444 Klasa Ib
        Wychowawca: P. Aneta Smugowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Agata Martyn
        Stan klasy 33

         

         klasa 3 20141013 1236333457 Klasa Ic
        Wychowawca: P. Lucyna Marczak
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Laura Czyż
        Stan klasy 31

         

         klasa 4 20141013 2014642602 Klasa Id
        Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Aleksandra Duda
        Stan klasy 30

         

         klasa 5 20141013 1352197921 Klasa Ie
        Wychowawca: P. Paweł Packi
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Marta Włodarczyk
        Stan klasy 30

         

         klasa 6 20141013 1439460854 Klasa If
        Wychowawca: P. Agnieszka Wolniaczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Anna Sobczyk
        Stan klasy 32

         

        klasa 7 20141013 1024689162 Klasa Ig
        Wychowawca: P. Aleksandra Czyż-Kędzierska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym     
        Przewodniczący Tomasz Grzelczyk
        Stan klasy 29

         

        klasa 8 20141013 1465219833 Klasa IIa
        Wychowawca: P. Marian Gońda
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Radosław Majchrzak
        Stan klasy 35

         

        klasa 9 20141013 1843638854 Klasa IIb
        Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Natalia Szkudlarek
        Stan klasy 29

         

        klasa 10 20141013 1615763891 Klasa IIc
        Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Magdalena Kiedos
        Stan klasy 29

         


        klasa 11 20141013 1871186772
        Klasa IId
        Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia
        Przewodniczący Dominika Amanowicz
        Stan klasy 26

         

        klasa 12 20141013 1918554607 Klasa IIe
        Wychowawca: P. Irena Zawadzka
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Weronika Świdnicka
        Stan klasy 24

         

        klasa 13 20141013 1646253573 Klasa IIf
        Wychowawca: P. Mirosław Szymul
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i Informatyka
        Przewodniczący Aleksandra Męcała, Adrian Szczęsny
        Stan klasy 36

         

        klasa 14 20141013 1632578309 Klasa IIg
        Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS, Język Polski
        Przewodniczący Adam Łakomy
        Stan klasy 28

         


        klasa 15 20141013 1757238283
        Klasa IIIa
        Wychowawca: P. Paweł Podyma
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
        Przewodniczący Marta Owczarek
        Stan klasy 33

         

        klasa 16 20141013 1969175718 Klasa IIIb
        Wychowawca: P. Mariola Jureńczyk
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Magdalena Karasek
        Stan klasy 33

         


        klasa 17 20141013 1089411300
        Klasa IIIc
        Wychowawca: P. Sylwia Urbanek
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Biologia, Chemia, Matematyka
        Przewodniczący Angelika Podyma
        Stan klasy 34

         


        klasa 18 20141013 1003178958
        Klasa IIId
        Wychowawca: P. Iwona Zadworna
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Fizyka i astronomia
        Przewodniczący Tomasz Kruk
        Stan klasy 31

         


        klasa 19 20141013 1595266965
        Klasa IIIe
        Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Matematyka, Geografia
        Przewodniczący Bartek Mucha
        Stan klasy 29

         

        klasa 20 20141013 1843400867 Klasa IIIf
        Wychowawca: P. Aleksandra Marcinkowska
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Język Polski, Historia, WOS
        Przewodniczący Klaudia Olszacka
        Stan klasy 27

         

        klasa 21 20141013 1458851957 Klasa IIIg
        Wychowawca: P. Edyta Stępień
        Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym    Historia, WOS
        Przewodniczący Hubert Kołaczek
        Stan klasy 24
      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
      • sekretariat@1.lowielun.eu
      • 886-04-64, 886-04-65
      • ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń Poland
    • Logowanie