• Projekt eTwinning "Discover our High Schools!"

• 24 uczniów z I grupy językowej 1dg bierze udział w projekcie eTwinning „Discover our High School!

W tym projekcie współpracujemy z dwiema szkołami z Turcji: İçel Anadolu Lisesi Anatolian High School w Mersin i Afyonkarahisar Anafartalar Anadolu Lisesi High School w Merkez oraz szkołą Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč  z Czech.

Głównym celem tego projektu będzie umożliwienie uczniom głębszego zrozumienia życia w partnerskich szkołach średnich. Uczniowie dowiedzą się o przedmiotach nauczanych w danej szkole, życiu szkolnym, zajęciach pozalekcyjnych oraz organizacji szkoły. Dodatkowo, odbędą wirtualne wycieczki po klasach i budynkach szkolnych. Projekt ten pozwoli uczniom rozwijać umiejętności cyfrowe, komunikować się w języku angielskim, pracować metodą projektu oraz brać odpowiedzialność za przypisane zadania. Opiekunem projektu jest p. Kamila Brzezowska.

Życzymy owocnej współpracy!

• Projekt eTwinning "Friendship Across Frontiers: The Penpal Initiative"

• Cieszymy się ogromnie, że 45 uczniów naszej szkoły bierze udział w inspirującym projekcie eTwinning “Friendship Across Frontiers: The Penpal Initiative”. To wyjątkowa okazja, aby nawiązać międzynarodowe przyjaźnie i odkryć fascynujący świat innych kultur!

W tym projekcie nasi uczniowie współpracują ze szkołą İçel Anadolu Lisesi z miasta Mersin w Turcji. Uczniowie będą wspólnie tworzyć padlety, nagrywać filmy, uczestniczyć w forach dyskusyjnych. Udział w projekcie pozwoli naszym uczniom doskonalić umiejętności językowe, cyfrowe oraz nawiązać relacje z rówieśnikami z innych kultur. Opiekunem projektu jest p. Kamila Brzezowska.

Życzymy udanej współpracy!

• Nagłówek